Potlesk pre hrdinov

Potlesk pre hrdinov

Potlesk. Toto jednoduché gesto vďaky. A práve touto formou vieme poďakovať ľuďom, ktorí si to v dnešnej dobe najviac zaslúžia.

Sú to v prvom rade nenápadní hrdinovia, ktorým môžeme aspoň takto symbolicky poďakovať. V tomto období musíme ťahať za jedno lano.

Práve preto Vás dôrazne prosíme aby ste boli naozaj zodpovední a nevystavovali sa zbytočnému riziku.

Zapojiť sa do tejto udalosti môžu všetci. Všetky informácie nájdete nižšie.

O celej iniciatíve napísala autorka:

Ahojte. Som Slovenka žijúca v Španielsku, kde je situácia spojená s Corona vírusom veľmi podobná situácii u nás doma. Včera sa v Španielsku oficiálne vytvoril symbolický akt v podobe hromadného potlesku, ktorý podporuje všetkých pracovníkov v zdravotníctve a profesionálov, ktorí majú dennodenne zásluhu na záchrane civilizácie, ale aj ľudí a pracovníkov, ktorí zabezpečujú potrebné služby v tejto krízovej situácii.

Bola som svedkom tejto potleskovej vlny, ktorá sa rozľahla ulicami všetkých obcí a miest. Silná vlna podpory a solidarity, ktorá týmto ľuďom dáva vedieť, že ich obdivujeme, že si vážime ich odhodlanie a úsilie, že im zo srdca ĎAKUJEME za starostlivosť o naše životy!

Vyzývam Slovensko, aby venovalo o 19.00 hodine, zajtra a každý ďalší deň do vyhratia tohto boja, z okien a balkónov vlastných bydlísk, minútový potlesk týmto hrdinom a hrdinkám.

Nech slovenskí hrdinovia počujú a cítia našu podporu a majú silu naďalej bojovať proti Covidu-19!

Autor podkladovej fotografie: JESÚS FERRERO

https://www.facebook.com/events/801996280322769

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram