Hudobný svet – Promotion

Ovládni Hudobný svet aj ty. My ti pomôžeme!

Aj ty máš svoj hudobný sen? Ak áno, gratulujeme, si na správnej stránke. Ak si spevák alebo speváčka, poprípade máš začínajúcu či už zabehnutú hudobnú skupinu a chceš to niekam dotiahnuť, daj nám o sebe vedieť. Uvedomujeme si, že presadiť sa vo svete hudby je ťažké. My ti s tým pomôžeme! S nami budeš skutočnou súčasťou Hudobného sveta!

Medzi služby pod hlavičkou Hudobný svet promotion patrí:

Propagácia umelcov

Začiatky sú ťažké, a práve preto sa snažíme ponúknuť mladým umelcom a kapelám svoj vlastný priestor. Naším cieľom je dostať do povedomia verejnosti talenty, ktoré nevedia kde a ako začať.

Ponúkame osobný prístup ku každej skupine či umelcovi. Naše služby zahŕňajú PR články a tlačové správy či rozhovory spracované profesionálmi. Tie následne rozposielame do rôznych regionálnych i celoplošných médií vďaka databáze, ktorú sme si za dlhé roky vytvorili. Nič nie je lepšia propagácia ako to, keď o vás vedia médiá. 🙂

Ponúkame tiež spracovanie marketingových akcií, ktoré môžu zaujímať širokú verejnosť a aj vďaka nim sa dostávate do povedomia. Nemáme šablónu. Každý krok tvoríme v závislosti od požiadaviek našich partnerov, teda vás. Stávate sa tak súčasťou originálneho kolotoča, ktorý keď roztočíme spolu raz, už sa nikdy nezastaví.

Komplexné riešenie nahrávania

Jedným z prvých, no najnáročnejších krokov každého začínajúceho interpreta je nahranie vlastného singlu alebo albumu. Študiá sú ale drahé a nezdá sa, že sa to v blízkej budúcnosti zmení. My vám dáme príležitosť mať za málo peňazí veľa muziky. Máme k dispozícií vlastné štúdio a vlastný tím. Opäť platí, že nemáme šablónu. Pristupujeme s originálnym záujmom ku každému klientovi. Prečo? Lebo každá hudba je originál. My sme tu preto, aby sme z vašej tvorby vyťažili maximum pre vás! Nebudeme spokojní dovtedy, dokým nebudete spokojní vy.

Zastúpenie umelcov – služby manažéra

Myslíte, že služby manažéra nepotrebujete? Bodaj by ste mali pravdu. Nikto nie je tak dôležitý ako styčná osoba medzi skupinou a organizátorom podujatia. Ten za vás vyrieši problémy, ktoré môžu nastať, komunikuje so zvukovým technikom, dohadzuje koncerty a vystúpenia, fotenie, producentov a tak ďalej. Že to zvládnete aj vy? Určite časom áno. No roky našich skúseností z tejto brandže vám k tomu môžu dopomôcť, nemyslíte?

Manažéri hudobného sveta však nebudú len vašimi spolupracovníkmi alebo obchodnými partnermi, ale predovšetkým vašimi očami, ušami a najmä vašou predĺženou pravou rukou (alebo ľavou ak ste ľavák, ľaváčka). 🙂

Nebojte sa ozvať sa nám. Pomôžeme vám naštartovať vašu kariéru.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram