LA3NOS počas karantény zdivočeli ešte viac.

LA3NOS počas karantény zdivočeli ešte viac.

Ako má vyzerať poriadny žúr v prírode alebo rodinnej izolácii na dedine – to vám vo videoklipe k novému singlu PALEO ukážu chlapci z La3no Cubano a ich družina.

Ani dlhoročnú stálicu slovenskej worldmusic neminuli komplikácie spojené s pandémiou. Okrem zrušených koncertov, museli upustiť z príprav na natáčanie klipu s vychyteným režisérom Branislavom Vinczem. Ten nakoniec prenechal kameramanskú taktovku samotným členom kapely, aby každý z nich zachytil osobitné prežívanie vlastnej „karantény“. Branislav Vincze režíroval na diaľku a zrealizoval strih aj post produkciu. O tom, ako to celé dopadlo, sa už musíte presvedčiť sami.

Názov PALEO nie je úplne náhodný, ide o symbol minulosti a schopnosti učiť sa z nej.

Podmanivý beat a jeho mantrické opakovanie nabáda k tomu, čo je pre nás prirodzené – rytmický pohyb a tanec.

Ak kapelu La3no Cubano poznáte, určite pre vás nebude prekvapením, že ich skladby sú plné zvratov a nečakaných situácií. Práve s nimi šikovne korešponduje rozmanitý vizuál, ktorého tancom nabitá energia privoláva prvú letnú korona-áfterpárty.

Teraz by nasledoval zoznam festivalov a akcii, ktoré by chalani odohrali tento rok. Sú tu ešte možnosti zahrať koncom leta, ale všetko sa uvidí.  Mimo iného aj koncerty k 15 výročiu existencie La3no Cubano. Počas týchto rokov hrali  pravidelne na festivaloch nielen doma ale aj na zahraničných festivaloch na Kube, v Čechách, Nemecku, Taliansku, Rakúsku, Poľsku, Maďarsku, Srbsku, UK a veľmi si ich obľúbili Dáni.

zdroj: Tono Gúth

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram