Umelci sa spojili

Umelci sa spojili

V dnešných dňoch počúvame stále viac a viac o ochrane pred koronavírusom, s ktorým bojuje celý svet. Pre každého by malo byť zdravie na prvom mieste, práve preto Vás chceme aj za redakciu Hudobný svet poprosiť aby ste dodržiavali všetky zásady ochrany zdravia.

Ako už aj názov napovedá, celosvetovo sa spojili umelci aby vytvorili osvetu ochrane pred novým vírusom. Tie najlepšie sme pre vás vybrali a môžete sa na ne pozrieť spolu s nami.

1. Dara Rolins

View this post on Instagram

Myslím, že všetci vieme a v rámci osvety aj ctíme tie najzákladnejšie pravidlá, ktoré boli jasne zadefinované a len ignorant ich môže v dnešnej dobe brať za prehnané. Riešiť, či niečo a "v niečom" budem vyzerať smiešne, človeku so zdravým rozumom už dúfam nehrozí. O čom ale myslím, že by sme mali hovoriť VIAC, je empatia a ohľaduplnosť k zdravotníkom. K doktorom a sestrám, ktorých extrémne tempo, nasadenie a intenzivny záprah nemá obmedzenie, ani limit. "Padla" a niečo ako oddych ostáva bohužiaľ v nedohľadne. Mám kamarátku, zdravotnú sestričku, ktorá sa už pekne dlho nevyspala, je nešťastná z neomalenosti pacientov aj tých, ktorí sa na nich iba hrajú. Sebcov, ktorí si diagnózu stanovujú sami, pretože sú najmúdrejší a ich záchrana je na prvom mieste. Takých, ktorí klamú sanitkám o svojich symptómoch, aby boli vyšetrení, kričia, sú nevychovaní…Áno, stres je všadeprítomný a áno, každý na neho máme teraz právo. Ale práve teraz viac než inokedy – je potreba mať ho pod kontrolou. Poďme byť ohľaduplnejší, kľudnejší, rozvážnejší… Nechajme pracovať a rozhodnúť tých, ktorí vedia najlepšie čo je a nie je akútne. Neplytvajme ZBYTOČNE ich časom a energiou, ani zdravotníckym materiálom. Zvýšená teplota sa dá vyležať aj doma, s Paralenom, pod perinou, pri dobrom filme a teplom čaji. Nepodceňujem hrozbu závažnejšieho ochorenia, ani nechcem byť najmúdrejšia, len myslím, že je na mieste väčšia ohľaduplnosť na miestach, kde ide o život a nie LEN o ten náš….❤

A post shared by Dara Rolins (@dararolins_vermi) on

2. Timmy Trumpet

https://www.instagram.com/p/B91mF9aBRrs/?utm_source=ig_web_copy_link

3. Monika Bagárová

https://www.instagram.com/p/B91suIHn0K0/?utm_source=ig_web_copy_link

4. Majk Spirit

https://www.instagram.com/p/B91t_C4BmVZ/?utm_source=ig_web_copy_link

5. Dominika Mirgová

https://www.instagram.com/p/B9uABshBDvX/?utm_source=ig_web_button_share_sheet

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram