Software pre hudobníkov zadarmo

Software pre hudobníkov zadarmo

Ableton, Apple, Moog, Fender a mnoho ďalších spoločností, sa rozhodlo poskytnúť svoj software zdarma. Prinášame ti prehľad produktov, ktoré sú zdarma.

Fender Play na 3 mesiace

Fender Play sa sústreďuje na videá vedené inštruktormi, ktoré pomáhajú začínajúcim hudobníkom od základu. Svoj pokrok môžete sledovať aj pri výučbe. V ponuke výučby sú piesne od Led Zeppelin, Green Day a Oasis až po Sia a Shawn Mendes.

Odkaz TU.

Logic Pro X na 90 dní

Spoločnosť Apple potvrdila, že na základe aktuálnych udalostí ponúka bezplatný 90-dňový prístup k svojmu Logic Pro X, aby mohol každý robiť hudbu. Taktiež ponúka program Final Cut Pro X.

Odkaz TU.

Ableton Live 10 Suite na 90 dní

Balík Suite obsahuje nielen Live verziu, ale aj množstvo pluginov a zvukov. Rovnako tak obsahuje Max for Live, ktorý vám umožní prispôsobiť a nastaviť vaše zariadenia.

Odkaz TU.

Arturia iSpark

Arturia chce, aby ste zostali doma a robili hudbu. Práve preto, poskytuje bezplatný hudobný softvér, pomocou ktorého môžete pracovať. Najväčšou novinkou je, že iSpark, bicií automat, je zadarmo do 30. apríla.

Odkaz TU.

AS-16 Analog Sequencer Reason rack extension

AS-16 je 16 kanálový analógový sekvencer s funkciami MIDI a audio. Užívateľsky ovládaná sekvencia, ktorú je možné upravovať v reálnom čase pomocou tlačidiel. Okrem toho obsahuje možnosť notových zápisov, ktoré umožňujú rýchlo vytvárať basové linky.

Odkaz TU.

Reaper 6 na 3 mesiace

Ak potrebujete poriadny DAW program, spoločnosť Cockos ti dáva možnosť. Bezplatná licencia pre Reaper je dostupná do konca júna.

Odkaz TU.

Minimoog Model D iOS

V snahe šíriť pozitivitu a kreativitu, v týchto ťažkých časoch, spoločnosť Moog Music oznámila, že ponúka bezplatne svoju aplikáciu Minimoog Model D iOS. Emulácia najslávnejšieho syntetizátora všetkých čias, beží na zariadeniach iPhone a iPad.

Odkaz TU.

zdroj: https://www.musicradar.com/

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram