Sigma a John Newman vydávajú letnú hymnu High On You!

Sigma a John Newman vydávajú letnú hymnu High On You!

Drum and bassové duo Sigma – teda Cameron Edwards a Joe Lenzie, nominované na BRIT Award, vydáva novú skladbu High On You s Johnom Newmanom. High On You je o vzťahoch, láske a zoznámení s tým, kto vám dáva „ten pocit.“ Pocit skvelej nálady, ktorú cítite, keď ste s danou osobou. Príjemná melódia, pozitívne posolstvo a interpretácia lásky a vzťahu trochu iným spôsobom, to je nová letná hymna High On You, ktorá nie je žiadnou srdcervúcou baladou, ale naopak singlom, ktorý si fanúšikovia budú pohmkávať na festivaloch alebo kdekoľvek, kde im bude jednoducho dobre.

High On You nadväzuje na tohtoročnú Rest Of My Life a je letnou hymnou doplnenou o klavírne intro. Spoluprácu si všetci umelci vychvaľujú a Sigma sa zveruje, že „s Johnom sme chceli spolupracovať celé veky. Sme veľkí fanúšikovia jeho práce a vokálov, takže sme nesmierne šťastní, že sme dostali príležitosť a mohli sme spoločne túto pieseň vytvoriť. „John Newman je zo spolupráce nadšený a doslova hovorí, že je z toho úplne vedľa. „Je to singel o mojom vzťahu a temných hlbinách môjho srdca. S chalanmi zo Sigmy som chcel vždy pracovať, pretože ich produkcia je pre mňa fakt vzrušujúca a cítil som, že to pre mňa môže byť ďalší krok, „komentuje John.

Sigma sú jedni z mála britských tanečných počinov, ktoré sa chytili vo svete popu. Duo predalo už viac ako 100 tisíc kópií svojho debutového LP Life a nazhromaždilo 1,2 miliardy streamov a zhliadnutí, bez toho, aby stratilo váhu na drum and bass scéne, kde to celé začalo.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram