Sam Smith a Demi Lovato vydávajú spoločný singel!

Sam Smith a Demi Lovato vydávajú spoločný singel!

Britský spevák a textár Sam Smith vydáva singel I’m Ready, na ktorom spolupracoval s americkou speváčkou Demi Lovato. Obaja skrz neho dávajú vedieť svetu, že sú pripravení, aby ich niekto miloval. K singlu bol natočený aj olympijskými hrami inšpirovaný videoklip, ktorý režíroval Jora Frantzis (Cardi B / Rosalia) a o choreografiu sa postaral Sean Bankhead (Normani / Missy Elliot).

Od globálneho úspechu, ktorý Sam Smith zaznamenal/a s vydaním debutového albumu In The Lonely Hour Smith predal/a cez 25 miliónov platní, získal/a rad pôsobivých ocenení – za všetky menujme štyri Grammy, tri Brit Awards a Golden Globe, za úspechy na poli hudby bol/a zapísaný/a do Guinessovej knihy rekordov a stal/a sa jedným z najväčších spevákov súčasnosti. Medzi ich najväčšie hity patria La La La s Naughty Boyom, I´m Not the Only One alebo Too Good At Goodbyes, ktoré všetky presiahli miliardu prehranie len na YouTube. Posledný zo spomínaných bol takisto Samovým druhým singlom (po Stay With Me), ktorý na Spotify presiahol miliardu prehraní. Smithovou hudobnoi inšpiráciou je Adele, Amy Winehouse, Whitney Houston alebo Beyoncé.

Demi Lovato sa sprvu presadila predovšetkým ako jedna z hlavných postáv seriálu Camp Rock na Disney Channel. Následne však odštartovala aj hudobnú kariéru, ktorá aktuálne číta šesť štúdiových albumov, pričom všetky debutovali v Top 5 rebríčka Billboard 200. Medzi najväčšie hity dosiek patrí This Is Me, Here We Go Again, Skyscraper, Give Your Heart a Break, Heart Attack alebo Sorry Not Sorry. Lovato celkom predala cez dva milióny albumov a dvadsať miliónov singlov len v USA, pripísala si cez 6 miliárd streamov, hrala v slávnom seriáli Glee a je zapísaná do Guinessovej knihy rekordov ako najmladší porotca talentovej súťaže X-Factor. Ďalej je Demi držiteľkou niekoľkých MTV Video Music Award,Teen Choice Award, People ‚Choice Award, Brit Award a Grammy a v tomto roku ohromila hudobný svet živou adaptáciou skladby Anyone, cez ktorú oznámila svoj návrat scénu. Okrem hudobného priemyslu sa Lovato venuje boju za práva LGBT komunity, žien a ľudí s mentálnymi poruchami.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram