Marshmello a Halsey vydávajú singel Be Kind!

Marshmello a Halsey vydávajú singel Be Kind!

Americký DJ a producent Marshmello vydáva spoločne s americkou speváčkou Halsey singel Be Kind, ktorý spochybňuje motívy vašej drahej polovičky, ktorá je s vami vo vzťahu – namiesto toho, aby sa mu plne oddala, neustále hľadá niečo nové. Vzhľadom k tomu, že singel napísala Halsey, slová sa zrejme týkajú jej bývalého priateľa rappera G-Eazyho, ktorý ju vo vzťahu podvádzal.

Halsey v januári tohto roku vydala úspešný album Manic, ktorý debutoval v Top 10 v krajinách, medzi ktoré patrí napríklad Veľká Británia Spojené štáty alebo Česká republika či Slovensko.

Marshmello od začiatku svojej kariéry drží tradíciu „čo singel, to hit“. Na svojom konte má hitové single s Migos, Khalidom, Selenou Gomez, Logicom alebo Bastille. Marshmello získal miliardy streamov, násobné zlaté i platinové certifikácie, podpísal zatiaľ najdlhšiu rezidentskú zmluvu (na dva roky v klube KAOS v Las Vegas), má bezpočet hudobných ocenení, na Spotify je pravidelne medzi Top 5 nejprehrávanejšími skladbami a magazín Forbes ho zaradil do renomovaného rebríčka 30 pod 30.

Halsey, ktorá pravidelne osciluje medzi popom prvej triedy a surovejšou alternatívou, sa od svojho vstupu na scénu podarilo nazbierať vyše 25 miliárd streamov a predať cez 11 miliónov kópií albumov. Halsey tiež vypredala koncerty na piatich kontinentoch, bola nominovaná spoločne s Chainsmokers na Grammy za skladbu Closer a objavila sa na nespočetných titulných strán renomovaných magazínov, ako je napríklad Rolling Stone, Forbes alebo Playboy. Halsey debutovala v roku 2015 doskou BADLANDS, ktorá bola počas prvého roka certifikovaná na platinovú. Po nej nasledoval album hopeless fountain kingdom, ktorý obsahoval okrem iného násobne platinové hity Now or Never a Bad At Love. Naozajstným prelomom bol však singel Without Me, ktorý sa niekoľko týždňov držal na prvej priečke rebríčka Billboard Hot 100 a stal sa nejprehrávanejším singlom roka 2019 v amerických rádiach. Okrem hudby sa Halsey angažuje v boji za ženské práva, duševné zdravie a LGBTQ komunitu.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram