Jonas Blue a MAX vydávajú letný hit Naked

Jonas Blue a MAX vydávajú letný hit Naked

Multiplatinový britský producent a songwriter Jonas Blue sa spojil s aktuálne najhorúcejším americkým popovým umelcom MAX. Vyprodukovali letnú hymnu Naked a vydávajú ju spoločne so super zábavným videoklipom. Nákazlivá melódia s gitarovou linkou, ktorá sa snáď každému vryje do mozgu, jasne potvrdzuje povesť Jonasa Blue na poli produkcie svetových hitov. Klip režíroval Isaac Rentz, ktorý spolupracuje s Katy Perry alebo Mabel. Klip je provokatívny a návykový – rovnako ako samotný singel.

O tvorbe Naked hovorí Jonas, že bola čarovná. „Všetko klapalo a plynulo prirodzene. Pieseň je zábavná, pozitívna, bezstarostná, trochu zvodná a sexi. Mať na feate MAX je podľa mňa skvelá kombinácia. On má dušu a zároveň sebavedomie, takže perfektne odovzdá a doručí každú emóciu. Keď sme to vypustili do sveta, bol som nadšený! “ hovorí Jonas Blue.

MAX o Naked hovorí, že je singlom posadnutý od chvíle, kedy počul prvé demo. „Keď mi Jonas povedal, či to nechcem spievať, bol som poctený, že toho môžem byť súčasťou.“

Medzi najväčšie hity Jonasa Blue patria skladby Fast Car, Perfect Strangers, Mama, Rise, Polaroid alebo Ritual. Na svojom konte má cez 1,2 miliardy streamov, 55 miliónov predaných singlov a cez 120 platinových certifikácii. Každoročne má isté miesto na najväčších hudobných festivaloch ako Tomorrowland alebo Lollapalooza

Svet je pod zámkom, a tak hudba naberá ešte dôležitejšie posolstvo. Naked je singel ako stvorený pre to, aby sa stal letným hitom leta 2020.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram