Dajte nám o sebe vedieť! Spolu držíme kultúru na nohách

Dajte nám o sebe vedieť! Spolu držíme kultúru na nohách

Portál Hudobný svet dlhodobo podporuje nielen zvučné mená hudobného odvetvia, ale aj mladé, začínajúce i amatérske kapely. Dajte nám o sebe vedieť a dostaňte tak svoju tvorbu bližšie k publiku.

V súčasnej ťažkej situácii, kedy je kultúra doslova na bode mrazu, sme sa rozhodli poskytnúť priestor tým, ktorí oň majú záujem. Reč je napríklad aj o doposiaľ neznámych hudobných zoskupeniach, ktoré však rozhodne majú čo ponúknuť. Obmedzenia v podobe tisícok zrušených koncertov sa mnohí z vás rozhodli využiť napríklad na tvorbu či nahrávanie novej hudby. Dajte nám o sebe vedieť. Stačí nás kontaktovať na mail info@hudobnysvet.sk alebo prostredníctvom kontaktného formulára na stránke www.hudobnýsvet.sk a my sa s vami spojíme. Okrem článku na Hudobnom svete, ktorý bude o vás a vašej práci, vás s radosťou odpropagujeme aj na FB fanpage Hudobného sveta. Všetko samozrejme zadarmo.

Chceme dokázať, že aj v (zatiaľ) neznámych hudobníkoch drieme talent, o ktorom sa verejnosť môže dozvedieť. Jedným z týchto talentov môžete byť práve vy.

foto: unsplash.com

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram