Bow Anderson vydáva svoju druhú pieseň Heavy

Bow Anderson vydáva svoju druhú pieseň Heavy

Britská speváčka Bow Anderson vydáva druhý singel po debutovej a úspešnej piesni Sweater, ktorá už nazbierala cez milión streamov. Pieseň s názvom Heavy, kombinuje lásku hip-hopu, R & B, Rihanny a dokonalého moderného zvuku. Guardian Guide o piesni píše, že je ako duša zafarbená slzami, že je to zbor, ktorý zdvihne poslucháčov za uši. Iní o ňej hovoria, že je to strhujúce Motown pre dievčatá vychované na Rihanne. Heavy je skrátka pieseň o okamihu, kedy sa Bow prechádzala opitá a plačúca Edinburghom, pretože sa potýkala s rozchodom. Na túto ťažkú ​​chvíľu má temnú spomienku, ktorú zachytáva vo videoklipe, kde nakoniec pristupuje k poznaniu a zmiereniu s tým, že už z temnoty vyrástla a vydáva sa ďalej.

Bow Anderson, ktorá sa od malička intenzívne venovala všemožným športovým disciplínam, sa pôvodne mala stať reprezentantkou Británie v skokoch na trampolíne. Tento sen však zmaril úraz nohy, pričom Bow len o vlások unikla amputácii celej končatiny. Aj napriek tomu, že doktori hovorili, že nebude už nikdy športovať ani tancovať, Bow sa šesť mesiacov po úraze dokázala vrátiť na tanečný parket, a dokonca začala skladať vlastnú hudbu.

Hudbu pôvodne používala ako prostriedok k uľaveniu od bolesti, keď nemohla zaspať. Počas spievania uspávaniek ale Bow zistila, že má okrem športového talentu aj talent spevácky. Odsťahovala sa preto z Edinburghu do Londýna a rozhodla sa, že bude skladať hudbu, ktorá bude plná drámy Motownu, northern soulu a Rihanny. „Viem, že všetko môže byť v momente preč, už som to raz zažila,“ komentuje svoju kariéru Bow. „Nemám preto žiadny plán B, pretože plán B znamená, že sa pripravujete na zlyhanie.“

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram