blackbear feat. Lauv – if i were you

blackbear feat. Lauv – if i were you

Len krátko po vydaní očakávaného piateho štúdiového albumu everything means nothing, multiplatinový spevák, textár a producent blackbear predstavuje singel if i were u, na ktorom sa objavuje aj hitmaker Lauv. Popová balada berie poslucháčov na cestu protichodných názorov v chaotickom vzťahu.

Skladba nadväzuje na sériu nedávnych vydaní ako Hard On Yourself s Charlie Puthomalebo my ex’s best friend s Machine Gun Kellym. Blackbearova hymna queen of broken hearts sa dostala do Top40 v Pop Radio a pokračuje v naberaní miliónov streamov.

Lauv je mladý talentovaný americký umelec, spevák a textár, ktorý svoje prvé EP vydal v roku 2015, pričom pred dvomi mesiacmi neočakávane vydal Without You EP. Jeho najznámejším hitom je pieseň I Like Me Better, ale treba spomenúť, že sa textovo podieľal pri tvorbe skladieb pre Demi Lovato alebo Charlie XCX.

blackbear je americký skladateľ, producent a spevák, ktorý sa v minulosti preslávil najmä svojimi autorskými počinmi. Napísal napríklad veľmi úspešnú pieseň Boyfriend pre Justina Biebera. Na svoju sólovú kariéru sa vydal v roku 2015, kedy s albumom Deadroses a globálnym hitom idfc, ktorý zremixoval producent Tarro, urobil dieru do sveta.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram