Astrid S vydáva prvý singel z pripravovaného debutového albumu. Pieseň sa volá Dance Dance Dance

Astrid S vydáva prvý singel z pripravovaného debutového albumu.  Pieseň sa volá Dance Dance Dance

Z Astrid S sa vykľul národný nórsky poklad a stala sa globálnou popstar so širokou základňou fanúšikov. V posledných dvoch rokoch sa vyšplhala až na 1,5 miliardy streamov, vydala dve EP „Trust Issues“ a „Stripped Down“, spoločne s Years & Years a Zarou Larsson absolvovala vypredané turné naprieč USA a Európou, a stala sa tvárou kampane módnej značky Fendi. Čerešničkou na torte jej je cena za umelca roka, ktorú získala na nórskych Grammy.

Teraz Astrid S vydáva prvý singel „Dance Dance Dance“ z debutového albumu, ktorým prináša úžasnú atmosféru 80. rokov a prikláňa sa k tanečnej a elektropopovej dráhe. Ako sme u Astrid už zvyknutí, skrz texty sa dotýka podstaty čistej lásky a života, a zároveň sa predstavuje ako sebavedomá autorka, ktorá má toho veľa na srdci.

Pri pohľade na svoj debutový album si Astrid presne spomína, čo jej pop music spôsobila ako mladej dievčine v malom meste. „Vo chvíli, keď som si pustila discman, bola som v inom svete. Bolo to čarovné a tento pocit je to, čo sa snažím predkladať svojim vlastným fanúšikom. Poskytnúť im tiež svet, v ktorom sa stratia, „hovorí Astrid. Speváčka je pripravená na budovanie si miesta na pop scéne a teší sa na svoj dlho očakávaný debutový album.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram