Ariana Grande a Justin Bieber vydávajú singel Stuck With U!

Ariana Grande a Justin Bieber vydávajú singel Stuck With U!

Americká speváčka Ariana Grande a kanadský spevák Justin Bieber vydávajú singel Stuck With U, ktorý je už druhou skladbou, na ktorej spolupracovali spoločne – tou prvou je singel What Do You Mean? z roku 2015. Skladba Stuck With U bola nahraná na charitatívne účely v kontexte boji proti pandémii koronavírusu a je prvou lastovičkou zo série charitatívnych piesní, ktoré budú ďalej vychádzať v priebehu roku 2020. K singlu bol natočený aj videoklip, ktorý je zložený z krátkych klipov , na ktorých sú zachytení ľudia tráviaci karanténu so svojimi blízkymi. Medzi aktérmi patrí napríklad Kendal a Kylie Jenner, Demi Lovato, Gwyneth Paltrow, Ashton Kutcher alebo Mila Kunis.

Vďaka silnému hlasu a dychberúcemu rozsahu sa z Ariany Grande stal jeden z najúspešnejších interpretov dneška. Vo svojich 25 rokoch vydala štyrikrát album, ktoré bolo certifikované platinovým, pripísala si celkovo 21 miliárd streamov, bola štyrikrát nominovaná na Grammy a bezpočet jej songov sa umiestnilo v Top 10 tabuľke Billboard Hot 100. V minulom roku sa Ariana objavila na obálkach Vogue, TIME alebo Faderu a medzi jej najväčšie hity patrí Dangerous Woman, Into You, no tears left to cry alebo Focus.

Justin Bieber má na svojom konte vyše neuveriteľných 50 miliárd streamov, viac ako 60 miliónov predaných kópií svojich albumov a bezpočet platinových certifikáciou, pričom jeho legendárny singel Baby obdržal certifikáciu dokonca diamantovú a stal sa najúspešnejším singlom všetkých čias. Za svoj najúspešnejší album PURPOSE, ktorého sa predalo cez 21 miliónov kusov, získal v roku 2015 dokonca Grammy. Tri hlavné single z albumu, medzi ktoré patrí napríklad Love Yourself, obsadili prvé tri priečky britských rebríčkov, čo sa dovtedy podarilo iba Beatles. Aj keď Bieber pred vydaním singla Yummy nevydal žiadnu vlastnú skladbu, podieľal sa na dieloch iných interpretov, z ktorých sa aj vďaka spolupráci s ním okamžite stali hity – za všetky menujme singel I Don’t Care s Edom Sheeranom, ktorý sa dlho držal na prvej priečke v 26 krajinách sveta, remix singlu Bad Guy od Billie Eilish, ktorý opätovne zlomil svoje vlastné rekordy a predovšetkým remix Despacita, ktorý k singlu pritiahol pozornosť potrebnú k tomu, aby sa originálna verzia stala najsledovanejším videom na YouTube.

Hudobný svet

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
Follow by Email
YouTube
Instagram